Секції правил

Правила Форуму

Всі користувачі повинні дотримуватися цих Правил, щоб спілкування на форумі відбувалося дружньо, було приємним і продуктивним для всіх учасників і гостей.

 1. Правила Форуму

  1. Загальні питання

   1. Основна тематика Форуму - це пасічництво і все що з ним зв'язано. Проте в окремих розділах обмежень в тематиці нема, якщо це не суперечить Законодавству України і загальноприйнятим нормам моралі.
   2. Основною мовою форуму є Українська і назви тем теж РЕКОМЕНДОВАНО писати українською. Але якщо користувачеві це виявиться складно і він впевнений що його зрозуміють, то ДОПУСКАЄТЬСЯ створення тем і написання повідомлень іншими мовами. Пасивні теми, які не викличуть зацікавленості(по переглядах і відповідях) будуть видалені через певний період часу.
   3. Форум є загальнодоступним і реєструватися може кожний, хто згідний дотримуватися нижчевказаних правил.

   Кожний користувач нашого Форуму бере на себе наступні зобов'язання:

   1. При написанні повідомлень дотримуватися Законодавства України, загальноприйнятих норм моралі і взаємовідносин.
   2. Викладати тільки достовірну, перевірену інформацію, або вказувати відповідні примітки(Моя думка, чув від діда, тощо).
   3. Не проявляти нетерпимості до думки інших, вести дискусії в доброзичливій і ввічливій манері.
   4. Не провокувати і не підтримувати дискусії, які стосуються питань національності, релігії, мови, гендерної приналежності, соціального статусу, матеріального становища, тощо.
   5. Не обговорювати публічно дії адміністраторів(модераторів), а при потребі використовувати форму "Зв'язок з адміністрацією", чи приватні повідомлення.
   6. Не розпочинати публічно виясняти суперечливі питання особистих взаємовідносин з іншими користувачами, а робити це через особисту переписку, чи, ще краще, при особистих зустрічах :) .
   7. Не використовувати Форум в цілях реклами свого бізнесу, чи веб-ресурсу, окрім тем для цього відведених, чи при узгодженні з адміністрацією. Посилання на джерело інформації допускається при викладені частини змісту в повідомленні. Посилання на веб-ресурси в назвах тем і підписах заборонені.
   8. Не викладати порожні повідомлення, на кшталт "Клас!", "Супер!", "Красавчиг!", тощо. Допускається лише коротке схвалення(заперечення) з уточненням - "Вірно. Я так само робив"...

   Адміністрація залишає за собою право в подальшому змінювати, видаляти, чи додавати пункти цих Правил, про що зобов'язується повідомляти користувачів Форуму.
   За порушення Правил на користувача будуть накладені відповідні покарання у вигляді попередження, блокування(бану) чи повної заборони користуватися Форумом. #