Умови і результати медозбору по всіх областях України в 2018 році

Загальні питання по сезонних роботах
Petrovych
Адміністратор сайту
Ваш статус: Пасічник вихідного дня
Місце перебування: Львів-Тустоголови
Кількість бджолосімей: 25-30
З бджолами з: 08 травня 2005
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych »

Та щось дав, звичайно, розбавив гречку, якої небагато було цього року. Не заливали, як минулого, бо погоди таки не було. Але не без меду і то добре. Перший раз вдалося качнути липи, так трошки "тільки для себе" - липа зацвіла дуже скоро, а гречки ще не було... В мене інший клопіт з визначенням меду. Знаю що має бути гречка з різнотрав'ям, набираємо меду, пробуємо, а то липа... Одним словом - в різних відрах різний мед. От і поясни людям з чого мед... :pardon:
danev
Активний користувач
Місце перебування: Lemberg
Кількість бджолосімей: 5
З бджолами з: 07 липня 1995

Повідомлення danev »

Petrovych писав: 15 серпня 2018, 14:14 В мене інший клопіт з визначенням меду. Знаю що має бути гречка з різнотрав'ям, набираємо меду, пробуємо, а то липа... Одним словом - в різних відрах різний мед. От і поясни людям з чого мед... :pardon:
Найголовніше, що є ЩО пробувати і ЩО визначати! А аналізи робити, то хіба на смак, а не в лабораторії! Ви ж не на експорт працюєте, а для власного задоволення! :drink:
Petrovych
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych »

danev писав: 17 серпня 2018, 13:29 Найголовніше, що є ЩО пробувати і ЩО визначати! А аналізи робити, то хіба на смак, а не в лабораторії! Ви ж не на експорт працюєте, а для власного задоволення! :drink:
Тут Ви абсолютно праві! Головне що Є ЩО...
Згадав покійного "Метролога" з Точка. Він умудрявся відкачувати мед щось чи 5-х сортів, а червневий збірний називав АМЕШЛ(акація, м'ята, еспарцет, шавлія, липа)... В мене цього року в серпневій відкачці є по суті купаж всього багатотрав'я за весь сезон. Якщо позначати абревіатурою, то може вийти як складні слова в німецькій мові з купою літер... :pardon:
Всім вдало запустити бджілок на зиму! :hi:
Віктор60
Активний користувач
Місце перебування: Хмельницький
Кількість бджолосімей: 5cu4

Повідомлення Віктор60 »

Соняшникового меду було майже 400 кг,мало для 30 бджолосімей,але я здав його по 60 грн за кг.Зараз зацвіла гречка десь 30-40га ( може принесуть на зиму собі).Дякувати Богу за все.
Petrovych
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych »

Віктор60 писав: 25 серпня 2018, 12:10 Соняшникового меду було майже 400 кг,мало для 30 бджолосімей,але я здав його по 60 грн за кг.Зараз зацвіла гречка десь 30-40га ( може принесуть на зиму собі).Дякувати Богу за все.
Непогана ціна. В нас пропонують 40 за різнотрав'я, 55 за акацію. Це те що мені сказали...
Petrovych
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych »

Гм... Цікаво! Тільки що переглянув тему про ціну меду на Точку. Там оприлюднюють ціну в районі 33 грн/кг. А один з закупівельників з Кривого Рогу написав таке:
Наша ціна не змінилась: соняшник не приймаємо, різнотрав'я з акацією - від 40 до 70 грн/кг в залежності від якості і кількості меду (Ф/Г, вологість, ОМФ, діастаза, пилок).
Відповісти