Конференція-виставка з бджільництва (матководство) 1-2 лютого 2019 р., м. Кривий Ріг

Зібрання, зустрічі, конференції, семінари, майстеркласи, тощо
Відповісти
maryasko
Активний користувач
Повідомлень: 11
З нами з: 28 січня 2018, 17:51
Місце перебування: Львів
Кількість бджолосімей: 50+
З бджолами з: 0- 0-2005
Контактна інформація:

Конференція-виставка з бджільництва (матководство) 1-2 лютого 2019 р., м. Кривий Ріг

Повідомлення maryasko »

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у IІ Міжнародній науково-практичній конференції та виставці бджолярського інвентарю.
1-2 лютого 2019 року в Кривому Розі відбудеться захід, що об'єднує в собі виставку бджільницького інвентарю українських і зарубіжних виробників та дводенну конференцію, присвячену темам бджільництва, матководства, апітерапії і медоваріння
В якості спікерів на конференції візьмуть участь відомі матководи з України та Німеччини, а також наукові співробітники, серед яких: Володимир Череватов, Артем Майстерчук, Євген Рудь, Bernhard Heuvel та багато інших.

Захід проходитиме в приміщенні театру ім. Шевченка за адресою пр. Поштовий 23.
Виставка виробників бджільницького інвентарю буде організована в фойє театру, а також на вулиці.
1 лютого з 9:00 до 18:00 виступлять фахівці в області апітерапії і медоваріння з доповідями про сучасні технології та досягнення в цих областях. (Вхід вільний)
2 лютого з 9:00 до 18:00 відбудеться конференція, присвячена темам бджільництва і матководства, за участю запрошених спікерів. Учасники виступлять з доповідями про передові технології в області матководства, а також успіхи і досягнення в роботі з різними породами бджіл. (Вхід 100 грн.)

Формат проведення заходу передбачає живе спілкування доповідачів і слухачів, що дозволить поставити запитання спікерам після закінчення їх доповіді.
Відвідувачі заходу проходять обов'язкову реєстрацію (10 грн.). Вхідний квиток на цю суму дає право на участь в лотереї. По закінченню заходу всі відвідувачі автоматично стають учасниками лотереї, в якій буде розіграно багато цінних призів (нуклеуси-трансформери, гребінь бджоляра, прищепні рамки, стамески, і багато іншого).

Для учасників виставки є хороша можливість наочно продемонструвати асортимент своєї продукції та розширити клієнтську базу.

З питань реєстрації та бронювання місць звертайтесь за телефонами (067) 568-22-55 або (0564) 947-947.
Відповісти