Конференція в Кривому Розі

Зібрання, зустрічі, конференції, семінари, майстеркласи, тощо
Відповісти
Аватар користувача
Petrovych
Адміністратор сайту
Повідомлень: 394
З нами з: 19 січня 2018, 08:14
Ваш статус: Пасічник вихідного дня
Місце перебування: Львів-Тустоголови
Кількість бджолосімей: 25-30
З бджолами з: 08 травня 2005
Контактна інформація:

Конференція в Кривому Розі

Повідомлення Petrovych »

Шановні колеги!
Громадська організація «Спілка бджолярів Криворіжжя» та компанія «Парк плюс» запрошує вас взяти участь у ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З БДЖІЛЬНИЦТВА, МАТКОВОДСТВА, АПІТЕРАПІЇ ТА МЕДОВАРІННЯ: «Сучасне бджільництво: проблеми та глобальні виклики», яка відбудеться 1-2 лютого 2019 року о 09:00 у приміщенні «Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка», за адресою м. Кривий Ріг, проспект Поштовий 23.
Водночас конференції буде проходити виставка-ярмарок «Світ бджільництва», де ви зможете придбати пасічний інвентар та техніку, продукти бджільництва та медові напої від провідних виробників.
Реєстраційний внесок для входу на виставку-ярмарку коштує 10 грн. Реєстрація дасть вам змогу відвідати основну сесію конференції 1-2 лютого, а також прийняти участь у розіграші подарунків від компанії виробників. 2 лютого паралельно з основною конференцією відбудеться секція «Сучасне матководство», вхід на яку коштує 100 грн.
Спікерами конференції будуть Горб Борис, Буравицький Віталій, Томаш Лисонь, Єфіменко Тетяна, Лебухов Геннадій та багато інших.
Спікери секції «Сучасне матководство»: Череватов Володимир, Майстерчук Артем, Рудь Євген, Bernhard Heuvel.
3-го лютого в рамках співпраці «Спілки бджолярів Криворіжжя» та «Об’єднання матководів України» відбудеться семінар «Методи визначення породності бджіл із застосуванням комп’ютерних програм», доповідач – голова «Об’єднання матководів України», Доскач Іван. Вхід на семінар безкоштовний з обов’язковою реєстрацією на конференції. Всі бажаючі можуть одержати безкоштовно комплект програмного забезпечення для визначення чистопородності бджіл, с собою мати чисту флеш-карту.
Інформація за телефонами:
Хруцький Олександр Леонідович, зам. голови ГО «Спілка бджолярів Криворіжжя - 068 85 30 754
Тарасов Андрій Валерійович, член ради ГО «СБК» - 097 86 90 065

Кривий Ріг гостинно запрошує!!!

Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk

Відповісти