Чому ми тут?

Функціонування, можливості, новинки, загальні питання
Відповісти
Petrovych
Адміністратор сайту
Ваш статус: Пасічник вихідного дня
Місце перебування: Львів-Тустоголови
Кількість бджолосімей: 25-30
З бджолами з: 08 травня 2005
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 51 раз
Контактна інформація:

Чому ми тут?

Повідомлення Petrovych » 19 січня 2018, 08:14

Спробую коротко пояснити. Поштовхом виявився перехід в захищену зону https, після чого при вході на старий форум видавало помилку "Час вашої сесії минув...". Зрозуміло, що цьому є якась конкретна причина в скриптах форуму на базі SMF(Simple Machines Forum), але готового рішення в підтримці я не знайшов, а ламати собі голову над вирішенням навіть залучаючи підтримку я не схотів з декількох причин. Одна з них - це затрати часу, до них долучилися не надто дружні можливості цього двигунця - графічна адмінка там досить примітивна, а більше роботи зі скриптами, та і для користувачів багато труднощів. Все ж таки PHPBB в цьому плані значно просунутіший. На платний двигунець, типу IPB, наш ресурс ще не заробив. В кінцевому результаті було прийняте рішення затрати на відновлення SMF витратити на встановлення і доведення до пуття власне того, що Ви бачте на екрані.
Про користувачів і повідомлення. На жаль численні спроби конвертувати структуру, повідомлення і список користувачів не принесли результатів - наявні конвертори були розроблені для старших версій, тому на даному етапі я просто створю нові категорії і розділи, а згодом спробую якимось чином частково перенести найцікавіші повідомлення. Щодо списку користувачів, то всім хто бажає спілкуватися тут доведеться пройти повторну реєстрацію. Я думаю, що для подальшої роботи буде краще заново зареєструватися, перенесення з іншої бази може накидати непотрібного шмельцю.
Я прошу всіх з розумінням поставитися до проблем які виникли і прошу вибачитися за незручності, але думаю що на цьому двигунці всім буде комфортніше.
Оформленням теми(вигляду) я займусь трохи пізніше. Маю намір зробити це в тих же тонах, що і старий Галицький Точок.
Бажаю всім приємного спілкування!

Відповісти