Чому Галицький точок став Вуликом

Функціонування, можливості, новинки, загальні питання
Відповісти
Petrovych
Адміністратор сайту
Ваш статус: Пасічник вихідного дня
Місце перебування: Львів-Тустоголови
Кількість бджолосімей: 25-30
З бджолами з: 08 травня 2005
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 51 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych » 23 лютого 2018, 15:27

Петрович 11 Жовтень 2012 писав:"Точок" - це, як відомо пасічникам, місце розташування пасіки(частини пасіки), а ще є такий Сайт і від нього Форум на ТочкУ, співавторами ідеї якого є і співадміністраторами якого частково були засновники сайту "Наші бджоли" і цього Форуму. З грудня минулого року у Львові почали проводитися зустрічі пасічників, форумчан Точка, які ми назвали "Точок" у Львові". На одній з них прозвучала думка створити свій "домашній" форум для пасічників західного регіону України, бо все ж таки проблеми, чи метода пасічництва в різних краях суттєво відрізняється і не завжди пасічники зі Сходу, чи Півдня розуміють що за проблеми "вигадали" західняки, чи навпаки... Ця ідея мені тоді не видалася цікавою, бо Форум на Точку - це унікальний ресурс для спілкування пасічників, який вже має досить вагому позицію в Павутині і має хорошу репутацію не тільки в Україні, але і за кордоном, зокрема там зареєстровані користувачі з України, Росії, Білорусі, Польщі, Болгарії і Німеччини. Але пройшов час, я особисто припинив свою діяльність адміністратора Форуму на Точку і в ході реалізації проекту "Наші бджоли" з дошкою безкоштовних оголошень "Пасічницький ярмарок" виникла ідея Форуму медолюбів, яка і спонукала до створення гілки для спілкування пасічників нашого регіону. Втім хочу відразу зауважити, що географічних меж ми встановлювати не маємо ніякого бажання, тому Галицький Точок, як і весь Форум Медолюбів абсолютно відкритий для всіх бажаючих, хто згідний без застережень дотримуватися умов роботи нашої конференції.
Наразі відкрив одну тему і один розділ, щоб не творити низку порожніх розділів, тематика яких можливо нікого і не зацікавить. Тож пишемо, спілкуємося, а по мірі нарощування будемо розгалуджуватися...
Принагідно хочу повідомити учасників зустрічей "Точок у Львові", про намір відновити наші зустрічі, напевно з кінця жовтня. Радий буду почути пропозиції і побажання. Місце і час повідомлю додатково тут і на ТочкУ.

Укроп
Активний користувач
Ваш статус: Матковод. Порода бджіл карніка
Місце перебування: Черкаси
Кількість бджолосімей: 80
З бджолами з: 01 жовтня 1990
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 20 разів

Чому Галицький точок

Повідомлення Укроп » 06 березня 2018, 20:24

Дуже добре що створений Галицький Точок, я маю намір системно особисто його наповнювать, і також запрошувать сюди своїх друзів. Але брати Галичани, Ваша імпотентність мене вражає. Для Вас створена унікальна можливість спілкуватись тут, і розвивати свій ідентичний форум і бачу що ви якось інертно відноситесь до цього. Тому давайте прокидайтесь і показуйте приклад, задавайте тон, а ми всі разом будем його підтримувати

dust
Активний користувач
Місце перебування: м.Чернівці
Кількість бджолосімей: 150
З бджолами з: 0- 0-1988
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 14 разів

Чому Галицький точок

Повідомлення dust » 06 березня 2018, 20:56

І в мене є благі наміри розворушити інтерес до нашого Галицького Точка, та, мабуть, мало пасічників дружить з всесвітньою павутиною і комп"ютером, або руки не доходять,
На зустрічах народ активний, допитливий, ініціативний, а на форумах більше, можливо читають і ще не дозріли включатись в дискусії. Але прийде і на нашу вулицю свято.

Petrovych
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Чому Галицький точок

Повідомлення Petrovych » 06 березня 2018, 22:06

А ті що дружать, переважно не спішать ділитися тим що знають. На жаль. :pardon:

Petrovych
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення Petrovych » 09 вересня 2019, 09:14

Доброго здоров'ячка всім, хто сюди ще заходить!
Чому Галицький Точок став Вуликом.
По-перше, з Форумом на Точку вже давно втритив всякий зв'язок по суб'єктивних причинах і залишатися "філією" вже нема змісту, тому сама назва "Точок" втрачає актуальність.
По-друге, в назві "Галицький" існує певне регіональне обмеження і ствердження "Галицький, але для всіх" на словах не працює. Та і активних галичан тут не так і багато.
По-третє, захотілося чогось нового. З точки зору "розкрутки" будуть певні втрати, але судячи з відвідуваності нашого ресурсу, то практично і втрачати нема що.
Ще суттєве зауваження. Форуми, як такі в значній мірі відступили перед месенджерами і соцмережами, де в групах людям простіше спілкуватися. Проте все ж таки ТАМ багато інформації губиться, оскільки вона не систематизована, тоді хто ногвий заходить може задавати ті ж питання, що і попередники. Дуже крутих пасічників це дратує, від чого починаються певні конфлікти і непорозуміння. Тож, на мою думку, форуми, як засоби обміну інформації, особливо для новачків, таки мають місце...
Якось так в двох словах.

Відповісти