Закликаємо до співпраці

Інформаційний вісник ГО ОМУ
Відповісти
DIM
Місце перебування: Броди
Кількість бджолосімей: 250
З бджолами з: 0- 0-1972
Подякували: 1 раз

Закликаємо до співпраці

Повідомлення DIM » 04 грудня 2018, 09:05

Шукаємо місця на території області, і пасічників також, де можна буде облаштувати пасіки , умовно ізольовані, з лінійними групами. Така пасіка має розміщуватися або в лісових масивах, або в горах (Турківщина) і налічувати не менше 40-50 сімей. Матеріал ( маток ) ми виділимо, при умові підписання договору про співпрацю та його виконання. Завершуємо підбір материнських сімей чистопородних, карпатського типу. Маємо досить багато дуже гарного , чистопородного матеріалду для подальшої селекції. На жаль відділ селекції карпатських бджіл ( Мукачево) не в силах самостійно опрацьовувати весь наявний селекційний матеріал, тому потрібна допомога з нашого боку.

Владимир Плис
Місце перебування: смт. Ольгинка
Кількість бджолосімей: 18
З бджолами з: 10 травня 2017

Закликаємо до співпраці

Повідомлення Владимир Плис » 17 грудня 2018, 13:55

Заява про співпрацю.
Доброго дня.
Мене звуть Пліс Володимир Миколайович т. 066 40 61 711
Пасіка у мене розташована Донецька обл., Волноваський рн. смт. Ольгинка
На самому краю села, За даними перепису 2001 року населення селища становило 3553 особи.
Поряд з хатою поля соняшника, який цвіте з 8 -10 липня по 10-15 серпня, у травні багато садів, а у червні трошки акації, поряд за 2.5 км знаходиться Великоанадольський ліс.
Пасіка ще е також у мого дідуся поряд зі мною за 10 км. Він і вчив мене бджолярству протягом 3 років.
У травні 2017 року я почав свої перші кроки з бджолами. Купив дві бджоло сім'ї Карпатки у місцевих бджолярів та одну сім’ю Української степової мені подарував дідусь.
Перший самостійний рік буд дуже цікавий, бджоли роїлися, я робив відводки, цілували мне у носа та у щоки і ця любов до бджіл тепер зі мною назавжди!
В осені вже 10 бджоло сімей підготував до зими. На весні 2018 року одна дуже ослабла, а одна втратила матку. Таким чином в травні 2018 року я почав з 8 бджолосімей, рік був дуже невдалий, сильна засуха, так як пасіка стаціонар, то меду майже не було, але я вирішив збільшити пасіку і в осінь 2018 року вже 18 бджолосімей підготував до зимівлі.
Взимку 2018-2019 я планую зробити 18 вуликів та вуликів та ще зробити 12 вуликів для відводків та збільшити пасіку до 36-42 бджолосімей у 2019 році.
Поряд зі мною майже відсутні пасіки, е декілька маленьких на 3-5 бджолосімей.
Карпатська бджола мені сподобалась але у 2018 року я придбав 6 маток Карніки Ф1, і планую збільшити ще кількість Карнікі.
Але якщо буде добрі матки Карпатки то я готовий їх тестувати в моїх умовах і повністю перевести пасіку на Карпатку.
Прошу приєднати мене до цого проекту для співпраці та надати план заходів і методичні матеріали для випробувань, а також матеріал (маток) для тестування.
Я розумію що Донецька область це степ на відміну від Карпатських гір, але племінного матеріалу маток бджіл тут майже нема, тому я вважаю що тестування тут Карпатської бджоли може бут корисним. Ну але якщо ні то продовжу займатися Карнікою.
Маю повну вищу освіту магістра правознавства, працюю у Волноваському бюро правової допомоги юрисконсультом.
З повагою. Володимир.
т. 066 40 61 711
mail. 34kublay@gmail.com

Відповісти