Личинки воскової молі

Що дають нам бджоли і яка з цього користь. Куточок споживача
Відповісти
Аватар користувача
Petrovych
Адміністратор сайту
Повідомлень: 394
З нами з: 19 січня 2018, 08:14
Ваш статус: Пасічник вихідного дня
Місце перебування: Львів-Тустоголови
Кількість бджолосімей: 25-30
З бджолами з: 08 травня 2005
Контактна інформація:

Личинки воскової молі

Повідомлення Petrovych »

Воскова міль допомагає при серцево-судинних захворюваннях (ішемічній хворобі серця, гострому інфаркті міокарда, серцевій недостатності), сприяє загоєнню некротичних ділянок без утворення рубцевої тканини, застосовується як засіб, що вповільнює старіння організму. Ефективний цей продукт і при лікуванні хронічних бронхолегеневих захворювань, коли звичайне лікування (антибіотики та інші хіміопрепарати) не дає позитивного результату, при лікуванні туберкульозу (сприяє загоєнню туберкульозних каверн у легенях). Такий екстракт ефективний також при грибкових захворюваннях легень, які часто викликаються хіміотерапевтичними курсами лікування туберкульозу, лікуванням позалегеневої туберкульозної патології: кісток та суглобів, лімфатичних вузлів, нирок, кишківника та інших органів, – розповідає фахівець із бджільництва Марія Шевчук.
В акушерстві та гінекології воскова міль широко застосовується при лікуванні клімактеричних роз­ла­дів, безплідності, невиношуванні, ідеально усуває анемії вагітних (при токсикозі першої половини вагітності). Відзначені численні випадки відновлення дітородних функцій у жінок, які тривалий час не могли завагітніти. Важливо, що екстракт із личинок воскової молі не має чинників фармакологічного та лікарського ризику, і якщо не дасть стовідсоткового ефекту, то не зашкодить точно.
Відомо, що екстракт воскової молі дієвий при різних формах імунодефіцитів. Він має й антистресовий вплив та виражені адаптогенні властивості. Корисний цей продукт і при застудних захворюваннях, проблемах у жовчовидільній системі. У педіатрії екстракт успішно застосовується при лікуванні бронхолегеневих захворювань, у тому числі з астматичним компонентом. У хворих дітей нормалізуються показники крові, параметри імунної системи. Екстракт показує високі результати у дітей при анеміях різного походження, коли препарати заліза, вітамінів, фолієвої кислоти не дають потрібного ефекту. І, нарешті, варта уваги дія цього продукту на статеву сферу чоловіків, у котрих з віком чи через хвороби знизився статевий потяг.

Марія Шевчук. За матеріалами [url=http://zahidonline.com/]"Західний Вісник"[/url]
Відповісти